KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 13693291
*
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt
Utgick
Sista tid för bud online:
måndag 21 december 2020
kl 19:44:11
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05
-
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50
-
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36
-
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41
-
3254 Oljemålning
Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Gamla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:51
*
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Läs mer om Aino Vastamäki
nr 1369 3291
Aino Vastamäki
(1932-2003), Finland
Oljemålningar, 11 st, Aino Vastamäki (1932-2003), monogramsignerade. Olja på pannå, 14x14 ca
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.
Följerätt | |
---|---|
Utgick |
|
Sista tid för bud online: |
måndag 21 december 2020 |
- Konstnär/Designer
Aino Vastamäki
Aino Vastamäki, finländsk bildkonstnär född 1932, död 2003.Läs mer om Aino Vastamäki
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: aino vastamäki olja på pannå oljemålningar
-
3217 Oljemålning
Anders Liljedahl, komposition. Signerad, oramad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:05 -
9208 Oljemålning
Bror Ljunggren (1884-1939), Skånegård. Signerad, d..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:50 -
9388 Oljemålning
Calle Nyland (f. 1907), Sverige. "Stora Kumlan, Lj..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 19:00
-
1023 Oljemålning
Edward. O. Bowley. Signerad, "A lane near Witton"...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 20:36 -
8116 Oljemålning
Elmar Karimov (f. 1965), Azerbajdzjan. Signerad. O..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:41 -
3254 Oljemålning
Emil Hellbom (1895-1969), Sverige. Signerad, Gamla..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
3 juni kl 18:51